Členské jednotky

cens-final-small-gray-800

Výbor C.E.N.S.

 

Prezident C.E.N.S.: Jakub Samek (fr. armáda)

Viceprezidenti C.E.N.S.: Ondřej Tupý (rak. armáda), Richard Klimovič (rus. armáda), Waldemar Zubek (pol. armáda)

Členové: Petr Košťál (fr. pěchota), Radek Pařízek (fr. dělostřelectvo), Tomáš Doležal (fr. jezdectvo), Zdeněk Ševčík (rak. jezdectvo), Petr Prouza (fr. námořnictvo)

 

Společnost tvoří 42 jednotek (cca 500 členů) z České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska, Maďarska, Německa, Litvy a Lotyšska

 

Francouzská armáda (18 jednotek)

 

État-major général, capitaine Samek (+ Service de santé, chirurgien-major Schnaid, 1.erRégiment de cuirassiers, capitaine Doležal)

Régiment de grenadiers a pied de la Garde, capitaine Košťál

Régiment de fusiliers-grenadiers de la Garde, sergent Řídký (od 23. ledna 2010)

1.er Régiment de tirailleurs-grenadiers de la Garde, sergent-major Potluka

Bataillon de marins de la Garde, contre-maitre Janúšek

Régiment de chasseurs à cheval de la Garde, capitaine Šlapanský

8.e Régiment d’infanterie de ligne, capitaine Maděra

18.e Régiment d’infanterie de ligne, grenadiers, capitaine Dvořák

18.e Régiment d’infanterie de ligne, voltigeurs, caporal-fourrier Štípala

30.e Régiment d’infanterie de ligne, sergent Krejčí

33.e Régiment d’infanterie de ligne, sergent-major Szymon Pająk (od 21. ledna 2017, hlasování o plném členství v lednu 2018)

57.e Régiment d’infanterie de ligne, lieutenant Ragas

129.e Régiment d’infanterie de ligne, caporal Babušis (od 18. ledna 2014)

5.e Régiment d’artillerie a pied, sergent Rozsypal

6.e Régiment d’artillerie a pied, lieutenant en premier Pařízek

44.e Bataillon de flotille, aspirant de marine Šlajsna (od 23. ledna 2010)

Légion Polacco-Italienne, sergents-majors Marek Gniewek , Krzysztof Poźniak (od 15. ledna 2015)

Gendarmerie impériale, maréchal-des-logis chef Kosacek (od 21. ledna 2017)

 

Armáda Velkovévodství varšavského (7 jednotek)

 

2 Pułk Piechoty, adjudant sous-officier Uszyński

3 Pułk Piechoty, adjudant sous-officier Decewicz

4 Pułk Piechoty, adjudant sous-officier Sawiak

7 Pułk Piechoty, adjudant sous-officier Nalecz (od 30. listopadu 2008)

8 Pułk Piechoty, sergent-major Nowicki (od 15.01.2015)

9 Pułk Piechoty, sergent-major Szpakowski (od 15.01.2015)

12 Pułk piechoty, sergent-major Zawada

 

Rakouská armáda (10 jednotek)

 

k.k. Linien-Infanterie-Regiment Nr. 1 Kaiser, František Kaluža (od 18. ledna 2014)

k.k. Linien-Infanterie-Regiment Nr. 20 Kaunitz-Rietberg, Füsiliere, k.k. Major Tupý (od 13. července 2008)

k.k. Jäger-Bataillon, Josef Michalík (od 23. ledna 2010)

k.k. Landwehr Bataillon I.R.4, Zdeněk Munzar (od 21. ledna 2017, hlasování o plném členství v lednu 2018)

k.k. Kürassier-Regiment Nr.2 Erherzog Franz, k.k. Rittmeister Schmid (od 17. ledna 2015)

k.k. Ulanen-Regiment Nr. 1 Merveldt, k.k. Rittmeister Ševčík

k.k. Szekler Grenz-husarenregiment Nr. 11, Lukas Barfajt (od 21. ledna 2012)

k.k. Husaren-Regiment Nr. 12 Palatin von Ungarn, Andrej Macášek (od 21. ledna 2012)

k.k. Husaren-Regiment Nr. 12 Palatin von Ungarn, Kun Atilla (od 18. ledna 2014)

k.k. Artillerie-Regiment Nr. 4, Pavel Ondráček (od 23. ledna 2010)

 

Ruská armáda (7 jednotek)

 

Aпшеронский мушкетерский полк, podplukovník Klimovič (od 18. ledna 2014)

4-й егерский полк, младший унтер-офицер Bura (od 17. ledna 2015)

Казачий лейб-гвардии полк, Jaroslav Pelíšek aka generál Bagration (od 18. ledna 2014)

Bиленский мушкетерский полк, major Skowronek (od 31. ledna 2017)

4-й артиллерийский полк – легкая рота майора митрофанова, fojerverkr Petlák (od 31. ledna 2017)

5-й егерский полк, portupej-praporščik Juřena (od 31. ledna 2017)

Русско-германский легион, Frank Hübler/Igor Graholski (od 21. ledna 2017, hlasování o plném členství v lednu 2018)