Členské jednotky

cens-final-small-gray-800

Výbor C.E.N.S.

Prezident C.E.N.S.: Ondřej Tupý (rak. armáda)

Viceprezidenti C.E.N.S.: Jakub Samek (fr. armáda), Richard Klimovič (rus. armáda), Waldemar Zubek (pol. armáda)

Členové: Petr Košťál (fr. pěchota), Radek Pařízek (fr. dělostřelectvo), Tomáš Doležal (fr. jezdectvo), Zdeněk Ševčík (rak. jezdectvo), Petr Prouza (fr. námořnictvo)

Společnost tvoří 42 jednotek (586 členů podle přihlášek na akci Austerlitz 2017) z České republiky, Polska, Rakouska, Maďarska, Slovenska, Německa, Rumunska, Litvy a Lotyšska.

 

Francouzská armáda (18 jednotek)

État-major général, capitaine Samek (+ Service de santé, chirurgien-major Schnaid, 1.erRégiment de cuirassiers, capitaine Doležal)

Régiment de grenadiers a pied de la Garde, capitaine Košťál (stručná historie jednotky)

Régiment de fusiliers-grenadiers de la Garde, sergent Řídký (od 23. ledna 2010) (stručná historie jednotky)

1er Régiment de tirailleurs-grenadiers de la Garde, sergent-major Potluka

Bataillon de marins de la Garde, contre-maître Janúšek

Régiment de chasseurs à cheval de la Garde, capitaine Šlapanský

8e Régiment d’infanterie de ligne, capitaine Maděra (stručná historie jednotky)

18e Régiment d’infanterie de ligne, grenadiers, lieutenant Lukšíček (stručná historie jednotky)

18e Régiment d’infanterie de ligne, voltigeurs, sergent Dávidík (stručná historie jednotky)

30e Régiment d’infanterie de ligne, sergent Krejčí (stručná historie jednotky)

33e Régiment d’infanterie de ligne, Maxim Munnig Schmidt (od 20. ledna 2018)

57e Régiment d’infanterie de ligne, lieutenant Ragas (stručná historie jednotky)

129e Régiment d’infanterie de ligne, caporal Babušis (od 18. ledna 2014)

5e Régiment d’artillerie a pied, lieutenant en premier Rozsypal

6e Régiment d’artillerie a pied, sergent Pařízek

44e Bataillon de flotille, quartier-maître Prouza (od 23. ledna 2010)

Légion Polacco-Italienne, sergents-majors Marek Gniewek , Krzysztof Poźniak (od 15. ledna 2015)

Gendarmerie impériale, maréchal-des-logis chef Kosacek (od 21. ledna 2017)

 

Armáda Vévodství varšavského (7 jednotek)

2 Pułk Piechoty, adjudant sous-officier Uszyński

3 Pułk Piechoty, adjudant sous-officier Decewicz

4 Pułk Piechoty, adjudant sous-officier Sawiak

7 Pułk Piechoty, adjudant sous-officier Nalecz (od 30. listopadu 2008)

8 Pułk Piechoty, sergent-major Nowicki (od 15.01.2015)

9 Pułk Piechoty, sergent-major Szpakowski (od 15.01.2015)

12 Pułk piechoty, sergent-major Zawada

 

Rakouská armáda (10 jednotek)

k.k. Linien-Infanterie-Regiment Nr. 1 Kaiser, František Kaluža (od 18. ledna 2014)

k.k. Linien-Infanterie-Regiment Nr. 20 Kaunitz-Rietberg, Füsiliere, k. k. Major Tupý (od 13. července 2008) (stručná historie jednotky)

k.k. Jäger-Bataillon Nr. 1, Josef Michalík (od 23. ledna 2010)

k.k. Landwehr Bataillon I.R.4, Zdeněk Munzar (od 20. ledna 2018)

k.k. Kürassier-Regiment Nr.2 Erherzog Franz, k. k. Rittmeister Schmid (od 17. ledna 2015)

k.k. Ulanen-Regiment Nr. 1 Merveldt, k.k. Rittmeister Ševčík

k.k. Szekler Grenz-husarenregiment Nr. 11, Lukas Barfajt (od 21. ledna 2012)

k.k. Husaren-Regiment Nr. 12 Palatin von Ungarn, Andrej Macášek (od 21. ledna 2012)

k.k. Husaren-Regiment Nr. 12 Palatin von Ungarn, Kun Atilla (od 18. ledna 2014)

k.k. Artillerie-Regiment Nr. 4, Pavel Ondráček (od 23. ledna 2010)

 

Ruská armáda (7 jednotek)

Aпшеронский мушкетерский полк, podplukovník Klimovič (od 18. ledna 2014) (stručná historie jednotky)

4-й егерский полк, младший унтер-офицер Bura (od 17. ledna 2015)

Казачий лейб-гвардии полк, Pavel Ecler (od 18. ledna 2014) (stručná historie jednotky)

Bиленский мушкетерский полк, major Skowronek (od 31. ledna 2017)

4-й артиллерийский полк – легкая рота майора митрофанова, fojerverkr Petlák (od 31. ledna 2017)

5-й егерский полк, portupej-praporščik Juřena (od 31. ledna 2017)

Русско-германский легион, Frank Hübler/Igor Graholski (od 20. ledna 2018)